×
Lingea
Nabídka slovníků E-shop Přihlášení
 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PROFI. Velký slovník (124 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné angličtiny. S pomocí odborných slovníků vždy porozumíte aktuální terminologii a frázím z oblasti ekonomiky i techniky a přeložíte ji správně.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte balíček STUDY. Díky praktickému slovníku (84 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

 • Balíček ULTIMATE je jasná volba pro pokročilé uživatele, překladatele, učitele, studenty jazyka. Největší slovník současné angličtiny (246 000 hesel) bude oporou při práci s texty všeho druhu včetně slangu. Odborné slovníky pomohou při překládání slovních spojení z oblasti vědy a techniky, ekonomiky i medicíny. K dispozici také tematická slovní zásoba, komunikační obraty a podrobná gramatika.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte tento balíček. Díky příručnímu slovníku (112 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (41 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné arabštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (52 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné čínštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (72 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné estonštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (72 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné finštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PROFI. Velký slovník (107 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné francouzštiny. S pomocí odborných slovníků vždy porozumíte aktuální terminologii a frázím z oblasti ekonomiky i techniky a přeložíte ji správně.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte balíček STUDY. Díky praktickému slovníku (92 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

 • Balíček ULTIMATE je jasná volba pro pokročilé uživatele, překladatele, učitele, studenty jazyka. Největší slovník současné francouzštiny (178 000 hesel) bude oporou při práci s texty všeho druhu včetně slangu. Odborné slovníky pomohou při překládání slovních spojení z oblasti techniky i ekonomiky. K dispozici také tematická slovní zásoba, komunikační obraty a podrobná gramatika.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (40 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné hebrejštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (64 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné chorvatštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PROFI. Velký slovník (110 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné italštiny. S pomocí technického slovníku vždy porozumíte aktuální terminologii a frázím z oblasti techniky a přeložíte je správně.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte balíček STUDY. Díky praktickému slovníku (78 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a vypilujete fráze díky mluvníku.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (55 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné japonštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (76 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné maďarštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PROFI. Velký slovník (122 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné němčiny. S pomocí odborných slovníků vždy porozumíte aktuální terminologii a frázím z oblasti ekonomiky i techniky a přeložíte ji správně.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte balíček STUDY. Díky praktickému slovníku (95 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

 • Balíček ULTIMATE je jasná volba pro pokročilé uživatele, překladatele, učitele, studenty jazyka. Největší slovník současné němčiny (241 000 hesel) bude oporou při práci s texty všeho druhu včetně slangu. Odborné slovníky pomohou při překládání slovních spojení z oblasti vědy a techniky, ekonomiky i medicíny. K dispozici také tematická slovní zásoba, komunikační obraty a podrobná gramatika.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (63 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné nizozemštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (70 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné norštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (71 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné polštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (63 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné portugalštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (62 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné rumunštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PROFI. Velký slovník (108 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné ruštiny. S pomocí ekonomického slovníku vždy porozumíte aktuální terminologii a frázím z oblasti ekonomie a přeložíte je správně.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte balíček STUDY. Díky praktickému slovníku (89 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku či vypilujete fráze díky mluvníku.

 • Balíček ULTIMATE je jasná volba pro pokročilé uživatele, překladatele, učitele, studenty jazyka. Největší slovník současné ruštiny (203 000 hesel) bude oporou při práci s texty všeho druhu. Ekonomický slovník pomůže při překládání slovních spojení z oblasti ekonomie. K dispozici také tematická slovní zásoba, komunikační obraty a fráze z mluvníku.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (63 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné srbštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PROFI. Velký slovník (108 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné španělštiny. S pomocí ekonomického slovníku vždy porozumíte aktuální terminologii a frázím z oblasti ekonomie a přeložíte je správně.

 • Jste mírně pokročilý uživatel, připravujete se k maturitě nebo k jazykové zkoušce? Vyzkoušejte balíček STUDY. Díky praktickému slovníku (77 000 hesel) se naučíte množství nových slovíček a frází. Kromě běžných komunikačních obratů si procvičíte tematickou slovní zásobu, zopakujete gramatiku a nakouknete pod pokličku slangu.

 • Balíček ULTIMATE je jasná volba pro pokročilé uživatele, překladatele, učitele, studenty jazyka. Největší slovník současné španělštiny (188 000 hesel) bude oporou při práci s texty všeho druhu včetně slangu. Ekonomický slovník pomůže při překládání slovních spojení z oblasti ekonomie. K dispozici také tematická slovní zásoba, komunikační obraty a podrobná gramatika.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (71 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné švédštiny.

 • Jste středně pokročilý uživatel, chystáte se na vysokou školu nebo do zahraniční firmy? Pro Vás tu máme balíček PREMIUM. Premiový slovník (49 000 hesel) nabízí rozsáhlou slovní zásobu současné vietnamštiny.